مقاله مدیرعامل چترا محرک در دومین همایش ملی حکمت اسلامی، اقتصاد و مدیریت برگزیده شد

بعد از ظهر پنج شنبه ۸ دی ۱۴۰۱ ، در مراسمی با حضور مسوولان کشوری و استانی، دومین همایش ملی حکمت اسلامی؛ اقتصاد و مدیریت با معرفی مقالات برتر و اهدای تندیس و لوح تقدیر در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین به کار خود پایان داد.

به گزارش چترا محرک به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین، مقاله محمدعلی نژادیان مدیرمسئول این رسانه به‌عنوان یکی از مقاله‌های برتر این همایش انتخاب شد.

این مقاله در نشریه پژوهش‌های بازاریابی اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی یزد در ۱۴ مرداد ۱۴۰۲ منتشر شد. برای دریافت مقاله اینجا را کلیک کنید.

در مراسم افتتاحیه دومین همایش ملی حکمت اسلامی؛ اقتصاد و مدیریت که در سالن آمفی تئاتر علامه رفیعی این دانشگاه و با حضور مسوولان کشوری و استانی برگزار شد؛ دکتر بیت الله اکبری مقدم عضو هیات علمی گروه اقتصاد دانشگاه آزاد اسلامی قزوین و دبیر علمی این همایش ضمن ارائه گزارشی از روند برگزاری این همایش، از حمایت های دکتر زینالی و حجت الاسلام والمسلمین خسروپناه و از عوامل برگزاری این همایش تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه، دکتر صادق عابدی دبیر عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین و دبیر اجرایی دومین همایش ملی حکمت اسلامی؛ اقتصاد و مدیریت ضمن تشکر و قدردانی از حمایت های دکتر زینالی و حجت الاسلام خسروپناه برای برگزاری این همایش گفت: امیدواریم به زودی مقالات برتر این همایش در مجلات معتبر علمی چاپ و منتشر شود.

گفتنی است؛ در پایان از نفرات برتری که موفق شدند مقالات خود را در دومین همایش ملی حکمت اسلامی؛ اقتصاد و مدیریت ارائه کنند؛ با اهدای تندیس و لوح، تقدیر به عمل آمد. هم چنین از عوامل اجرایی این همایش با اهدای لوح قدردانی شد.

انتهای پیام/

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
keyboard_arrow_up