حفظ حریم شخصی

حریم خصوصی

کاربر گرامی، مقدم شما را به سایت چترا محرک گرامی می‌داریم و بدینوسیله اعلام می‌نماییم که تمام سعی خود را خواهیم کرد تا بستر امنی را برای خریدی آسان فراهم کنیم.

در همین راستا، باتوجه به این‌که شرکت «چترا محرک» طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران کلیه مجوزهای لازم را اخذ کرده و بر اساس آن فعالیت می‌کند. ازاین‌رو، بر حسب قانون و وظیفه، مواردی را در قالب قوانین و مقررات وضع کرده است تا کلیه کاربران با آرامش به خرید و فروش خود بپردازند. حال در ادامه قوانین حریم خصوصی چترا محرک را به استحضار می‌رساند:

  1. چترا محرک طبق قانون وظیفه خود می‌داند تا از اطلاعات شخصی کاربران خود صیانت کند.
  2. کاربر مسئولیت دارد تا از اطلاعات حساب کاربری خود از جمله اطلاعات ورود به سایت محافظت کرده و آن را در اختیار کسی قرار ندهد.
  3. در صورتی‌که کاربر تمایل به دریافت اخبار و رویدادهای چترا محرک دارد می‌تواند به عضویت خبرنامه دربیاید و در صورت عدم تمایل می‌تواند آن‌را لغو کند.
  4. در صورت هرگونه تغییر در مشخصات کاربر، وی تعهد می‌نماید که سریعا تغییرات را در چترا محرک لحاظ کرده و در صورت بروز هرگونه مشکل، کاربر شخصا مسئول آن خواهد بود.
  5. کلیه حقوق قانونی برای سایت چترا محرک محفوظ است و در صورت هرگونه سوءاستفاده احتمالی از (نام چترا محرک، لوگو، ترکیب رنگ، طراحی ظاهری و موارد دیگر) مسئولیت قانونی آن مستقیم متوجه فرد خاطی خواهد بود.
  6. با توجه به این‌که چترا محرک به‌صورت قانونی فعالیت می‌کند، در نتیجه باید کلیه اطلاعات کاربران را حفظ کرده و ذخیره داشته باشد، تا بتوانیم خدمات بهتری را در بلندمدت ارائه کنیم و یا در صورت نیاز و حل مشکلات احتمالی به آن اطلاعات رجوع کنیم. همچنین این اطلاعات از طرف چترا محرک کاملا محفوظ خواهند ماند. اما، در صورتی که مراجع ذیصلاح قانونی اطلاعاتی درباره کاربر درخواست کنند، برحسب حکم قانون به آن‌ها اعلام خواهد شد.
  7. هرگونه اقدامی از سوی کاربران که منجر به ورود خسارت به شهرت و اعتبار چترا محرک شود تخلف بوده و اقدامات قانونی علیه وی انجام خواهد شد.
  8. کاربر با ثبت‌نام در سایت کلیه قوانین و مقررات چترا محرک را می‌پذیرد و هرگونه حق اعتراض و ادعا را درباره شرایط و ضوابط آن از خود سلب می‌نماید.
  9. هرگونه سوءاستفاده، تهدید، توهین و حرکات مجرمانه که در بستر این سایت حادث شود، سندی جهت پیگیری قانونی برای کاربران و چترا محرک خواهد بود.
  10. کلیه نقدها، پیشنهادات، شکایات، نظرات و… که کاربران برای چترا محرک ارسال می‌کنند، طبق قوانین مندرج در این قسمت منتشر خواهد شد و چترا محرک برای ویرایش پیام‌ها و همچنین نسبت به انتشار و یا عدم انتشار آن مخیر است.
keyboard_arrow_up